Mobilne Centrum Wsparcia Kierowcy

HYBRID ELECTRIC SERWIS

Specjalizujemy się w naprawach aut hybrydowych i elektrycznych oraz klasycznych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek z silnikami benzynowymi i diesla. . Naprawiamy:ELEKTRONIKĘ SAMOCHODOWĄ WYKONUJEMY PROGRAMOWANIA I NAPRAWY STEROWNIKÓW ZARÓWNO SAMOCHODY HYBRYDOWE JAK RÓWNIEŻ KLASYCZNE Z SILNIKAMI BENZ.ORAZ DIESLA NAPRAWIAMY WSZYSTKIE TYPY AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW PROWADZIMY NAPRAWĘ BATERII HYBRYDOWYCH ,JAK RÓWNIEŻ POSIADAMY NOWE OGNIWA .O warsztacie
Gdzie nas znaleźć?

Kobylińskiego 21, 09-400 PŁOCK

Formy płatności
Czym zapłacisz?

Gotówka, Karta płatnicza, Bitcoin

Godziny otwarcia

9 do 18

Zdjęcia


Szybki kontakt

serwis@hybridelectric.com.pl    728405397   zadzwoń napisz


Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w naprawach aut hybrydowych i elektrycznych oraz klasycznych samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek z silnikami benzynowymi i diesla. . Naprawiamy:ELEKTRONIKĘ SAMOCHODOWĄ WYKONUJEMY PROGRAMOWANIA I NAPRAWY STEROWNIKÓW ZARÓWNO SAMOCHODY HYBRYDOWE JAK RÓWNIEŻ KLASYCZNE Z SILNIKAMI BENZ.ORAZ DIESLA NAPRAWIAMY WSZYSTKIE TYPY AUTOMATYCZNYCH SKRZYŃ BIEGÓW PROWADZIMY NAPRAWĘ BATERII HYBRYDOWYCH ,JAK RÓWNIEŻ POSIADAMY NOWE OGNIWA .

zobacz więcej


 

Opinie

Brak dodanych opinii na ten moment.

Utwórz skrót aplikacji

Korzystaj szybko i wygodnie
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Ok, rozumiem.