Mobilne Centrum Wsparcia Kierowcy

Ireneusz Wójcik Serwis Blacharsko-lakierniczy

W pracy kierujemy się uczciwością i etyką zawodową Nic co u nas jest naprawiane nie jest anonimowe, dlatego słowo reklamacja praktycznie nie istnieje POTWIERDZA TO OGROMNA RZESZA ZADOWOLONYCH I STAŁYCH KLIENTÓW Blacharstwo Zatrudniamy blacharzy z wieloletnią praktyką. Dla nas wymiany, odbudowy, prostowania i formowania nadwozi nie stanowią problemu Lakiernictwo Posiadamy nowoczesne urządzenia i narzędzia do lakierowania w tym dwie komory lakiernicze,oraz co chyba najważniejsze współpracowników, którzy od ponad 10 lat związani są z naszym zakładem. NA CZAS NAPRAWY ZAPEWNIAMY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Samochód dla wielu osób to jedyny środek transportu zapewniający sprawne przemieszczanie się na co dzień. Dlatego dla naszych klientów na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy by nie odczuli utrudnień związanych z brakiem swojego samochodu podczas jego naprawy.O warsztacie
Gdzie nas znaleźć?

ul. Podlasie 6, 25-108 Kielce, 25-108 Kielce

Formy płatności
Czym zapłacisz?

Gotówka, Karta płatnicza, Bitcoin

Godziny otwarcia

8-16

Zdjęcia


Szybki kontakt

AUTOWOJCIK@INTERIA.PL    604-229-086   zadzwoń napisz


Czym się zajmujemy?

W pracy kierujemy się uczciwością i etyką zawodową Nic co u nas jest naprawiane nie jest anonimowe, dlatego słowo reklamacja praktycznie nie istnieje POTWIERDZA TO OGROMNA RZESZA ZADOWOLONYCH I STAŁYCH KLIENTÓW Blacharstwo Zatrudniamy blacharzy z wieloletnią praktyką. Dla nas wymiany, odbudowy, prostowania i formowania nadwozi nie stanowią problemu Lakiernictwo Posiadamy nowoczesne urządzenia i narzędzia do lakierowania w tym dwie komory lakiernicze,oraz co chyba najważniejsze współpracowników, którzy od ponad 10 lat związani są z naszym zakładem. NA CZAS NAPRAWY ZAPEWNIAMY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Samochód dla wielu osób to jedyny środek transportu zapewniający sprawne przemieszczanie się na co dzień. Dlatego dla naszych klientów na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy by nie odczuli utrudnień związanych z brakiem swojego samochodu podczas jego naprawy.

zobacz więcej


 

Opinie

Brak dodanych opinii na ten moment.

Utwórz skrót aplikacji

Korzystaj szybko i wygodnie
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Ok, rozumiem.