Mobilne Centrum Wsparcia Kierowcy

Serwis-Ok

. Firma działająca na rynku od 1998 roku. Od początku działalności zajmujemy się Montażem i serwisem instalacji LPG. W naszych usługach są też; - mechanika samochodowa - elektronika i elektryka samochodowa. Działamy na terenie Warszawy - Tarchomin i okolice Montujemy i serwisujemy instalacje wszystkich wiodących na rynku Polskim producentów. Nasi montażyści przechodzą okresowo szkolenia w zakresie innowacji i montażu nowych podzespołów instalacji LPG, a nasze wieloletnie doświadczenie stawia nas w czołówce firm montujących #LPG gdzie jesteśmy wyróżniani przez różne instytucje za fachowość i rzetelność w obsłudze klientów i wykonywanie dla nich usług.O warsztacie
Gdzie nas znaleźć?

Drożdżowa 3, 03-112 Warszawa

Formy płatności
Czym zapłacisz?

Gotówka, Bitcoin

Godziny otwarcia

8.30 - 18.00

Szybki kontakt

serwisok@wp.pl    606407289   zadzwoń napisz


Czym się zajmujemy?

. Firma działająca na rynku od 1998 roku. Od początku działalności zajmujemy się Montażem i serwisem instalacji LPG. W naszych usługach są też; - mechanika samochodowa - elektronika i elektryka samochodowa. Działamy na terenie Warszawy - Tarchomin i okolice Montujemy i serwisujemy instalacje wszystkich wiodących na rynku Polskim producentów. Nasi montażyści przechodzą okresowo szkolenia w zakresie innowacji i montażu nowych podzespołów instalacji LPG, a nasze wieloletnie doświadczenie stawia nas w czołówce firm montujących #LPG gdzie jesteśmy wyróżniani przez różne instytucje za fachowość i rzetelność w obsłudze klientów i wykonywanie dla nich usług.

zobacz więcej


 

Opinie

Brak dodanych opinii na ten moment.

Utwórz skrót aplikacji

Korzystaj szybko i wygodnie
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Ok, rozumiem.