Mobilne Centrum Wsparcia Kierowcy

WIZYTÓWKA PRZYKŁADOWA

Nasz serwis istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki, a także obsługujemy klimatyzację. Naprawiamy auta wszystkich marek. W czasie naprawy samochodu klient może skorzystać z poczekalni z dostępem do sieci wi-fi oraz toaletą. Dbamy o bezpieczeństwo nasze i naszych klientów, dlatego posiadamy ubezpieczenie OC na wykonane naprawy. Nasi mechanicy rozumieją, że w dzisiejszych czasach samochodu używamy w codziennych sytuacjach, dlatego staramy się każdą naprawę wykonać możliwie szybko i sprawnie, żeby nasi klienci jak najmniej odczuli brak samochodu. Do każdego klienta i każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Zawsze informujemy klienta co należy naprawić i proponujemy wybór najlepszych części, żeby jak najdłużej cieszyć się bezawaryjną jazdą. Warsztat czynny również w soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.O warsztacie
Gdzie nas znaleźć?

ul Grunwaldzka 6, 50-354 Wrocław

Formy płatności
Czym zapłacisz?

Gotówka, Karta płatnicza, Bitcoin

Godziny otwarcia

pon-piąt 8-18 sob 9-14

Zdjęcia


Szybki kontakt

moto@10mail.pl    600-600-600   zadzwoń napisz


Czym się zajmujemy?

Nasz serwis istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki, a także obsługujemy klimatyzację. Naprawiamy auta wszystkich marek. W czasie naprawy samochodu klient może skorzystać z poczekalni z dostępem do sieci wi-fi oraz toaletą. Dbamy o bezpieczeństwo nasze i naszych klientów, dlatego posiadamy ubezpieczenie OC na wykonane naprawy. Nasi mechanicy rozumieją, że w dzisiejszych czasach samochodu używamy w codziennych sytuacjach, dlatego staramy się każdą naprawę wykonać możliwie szybko i sprawnie, żeby nasi klienci jak najmniej odczuli brak samochodu. Do każdego klienta i każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Zawsze informujemy klienta co należy naprawić i proponujemy wybór najlepszych części, żeby jak najdłużej cieszyć się bezawaryjną jazdą. Warsztat czynny również w soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. 

Opinie

2022-06-05 21:11:33
Profesjonalna obsługa szybko fachowo i przede wszystkim tanio polecam serdecznie

Nieznany

Utwórz skrót aplikacji

Korzystaj szybko i wygodnie
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Ok, rozumiem.